Zaloguj do FINASSET
Formularz zapytania
Masz pytanie? Podaj temat a my oddzwonimy.
2017-11-13
Stopy procentowe
WIBID 3M 1,53
WIBOR 3M 1,73
WIBOR 1M 1,66
EURIBOR 3M -0,33
EURIBOR 1M -0,37
Strona Główna » Oferta » Inwestycje i Ubezpieczenia » Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe, Ubezpieczenia

Inwestycje i Ubezpieczenia

Wybierz produkt:

Warta TUnŻ.

 

Historia WARTY sięga 1920 r. jest jednym z najstarszych funkcjonujących na rynku Ubezpieczycieli. Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. powstało w 1995 r. Posiada w swojej ofercie zarówno indywidualne, jak i grupowe ubezpieczenia na życie. Większość z nich łączy ochronę życia i zdrowia z gromadzeniem i pomnażaniem oszczędności.Posiadacze polis mają do wyboru wiele ubezpieczeniowych funduszy o zróżnicowanym profilu inwestycyjnym.  

TUnŻ WARTA S.A. działa na obszarze całej Polski. Rozbudowana sieć dystrybucji umożliwia wszystkim klientom łatwy dostęp do placówek Towarzystwa. Atrakcyjne i innowacyjne ubezpieczenia  są oferowane przez własną sieć agentów, pracowników banków i innych instytucji finansowych, multiagentów i brokerów. Ubezpieczenia Warty coraz częściej podnoszą atrakcyjność oferty innych firm np. operatorów telefonii komórkowej czy dystrybutorów sprzętu elektrotechnicznego.

Ciekawa i wszechstronna oferta TUnŻ WARTA, kierowana do instytucji i klientów indywidualnych zyskuje uznanie klientów i ekspertów. Dowodem tego są liczne nagrody przyznawane firmie.  

Lista dostępnych produktów:

  • Diamentowa przyszłość - indywidualne ubezpieczenie na życie - wariant inwestycyjny 
  • Diamentowa przyszłość - indywidualne ubezpieczenie na życie - wariant ochronno - inwestycyjny
  • Złota przyszłość- indywidualne ubezpieczenie na życie
  • Program ochronny - program ubezpieczeń dodatkowych

Odwiedź nas na Facebooku